parallax background


Zakup domu to spełnienie marzeń!


Niezależnie od tego, czy zakup domu, apartamentu lub lokalu realizujesz na własne potrzeby, czy w celach biznesowych zapewne będzie to miłe i zarazem trudne przedsięwzięcie. Wspólnie z naszym parterami, firmami LafHome i ŚLIWOCKI Home, stworzyliśmy kompleksową ofertę Wykończenia Pod Klucz.

Jeżeli poszukujesz pomocy w wykończeniu mieszkania, apartamentu czy lokalu i nie masz czasu na odwiedzanie wszystkich sklepów, a projekt wnętrza wolałbyś powierzyć profesjonalistom, to dobrze trafiłeś. Wykańczamy wnętrza „pod klucz” – projektujemy, urządzamy i wyposażamy. Wszystko to w umówionym terminie, budżecie i z dbałością o najwyższą jakość.

Współpraca z doświadczonymi firmami z branży budowlanej i meblarskiej sprawia, że całość realizacji przebiega sprawnie i bezproblemowo. Zamiast samodzielnie zajmować się każdym szczegółem związanym z urządzaniem własnego mieszkania, apartamentu czy biura polecamy skorzystanie z kompleksowych usług. Twoje wnętrze w naszych rękach do doskonałe rozwiązanie.

Wyślij wiadomość


Co oferujemy?

Jakość

Poczucie
komfortu

Oszczędność
czasu

Gotowe
pakiety

Wsparcie
techniczno – projektowe

Nadzór
menadżerski

Pakiety wykończeniowe

mini

PAKIET Minimalistyczny

loft

PAKIET Klasyczny

klasyk

PAKIET Loftowy

nowojasny

PAKIET Nowoczesny jasny

nowociemny

PAKIET Nowoczesny ciemny


Wybierz pakiet dla siebie spośród ofert przygotowanych dla nawet najbardziej wymagających klientów. Pobierz katalog i dowiedz się więcej.